Pravidelné aktivity

KLUBOVÁ ČINNOST

Od 10.1.2023 se začínáme opět scházet v klubu seniorů na Máji. Zveme naše členy na pravidelná setkání každé úterý od 9,00 do 12,00 hodin. V době od 10,00 - 11,00 bude probíhat cvičení na židlích. Přibližně jednou za měsíc budou od 11 do 12 hodin pořádány přednášky týkající se diabetu.

V měsíci červenec a srpen bude klub seniorů uzavřen, ale každé úterý budeme organizovat vycházky po Českých Budějovicích a okolí spojené s cvičením v přírodě. Sraz zájemců o vycházky je v 10,00 hod. v parku Dukelská.

V září budeme začínat cvičení první úterý v měsíci a to 5.9.2023 od 9,00 do 12,00 hod.

ZÁJEZDY

Dne 29.6.2023 jsme zorganizovali jednodenní autobusový zájezd do Dobříše, kde jsme si prohlédli nově zrekonstruovanou Francouzskou zahradu u zámku a někteří si ještě prošli zajímavou stezku Anglického parku. Pro všechny to byl nevšední zážitek a všichni se potěšili krásnou výzdobu zahrady.  Po obědě jsme se přesunuli do Staré Huti - památníku Karla Čapka, kde jsme shlédli velice zajímavý film o Karlu Čapkovi a po té si každý individuálně prohlédl vystavené expozice, texty a fotografie ze života Karla Čapka, jeho ženy Olgy Scheinpflugové a novináře Ferdinanda Peroutky. Zájezd se opravdu vyvedl a všem se moc líbil.

Vytvořte si webové stránky zdarma!